TYT AYT GEOMETRİ

     TYT AYT GEOMETRİ

5.00 out of 5 based on 2 customer ratings
(2 customer reviews)

 

ÖSYM MÜFREDATINA GÖRE HAZIRLANMIŞTIR

TYT AYT GEOMETRİ

Millî Eğitim Bakanlığı son yapılan müfredat değişikliği ile eleştirel yaklaşan, analitik ve özgün düşünebilen, sorgulayan, yorum yapan öğrenciler yetiştirmek için yenilikçi bir öğretim programı oluşturdu. Biz de bu programa uygun olarak ÖSYM sınavlarında klasik geometri soruları yerine yorum yapma yeteneğini ölçen ve güncel hayat uyarlaması olan yeni tip sorulara da yer verdik. Kitabımızı yeni öğretim programı ve değişen sisteme uygun biçimde düzenleyerek her öğrenciye hitap edecek şekilde hazırladık. Kitabımızı; • İlk testler kolay, konuyu kavrayan her öğrencinin çözebileceği seviyedeki klasik ve yeni nesil sorulardan, • Sonraki testler öğrencinin birkaç konuyu bir arada kullanabileceği, bir kademe daha zor klasik ve yeni nesil sorulardan, • Son testler tamamen yeni nesil şeklinde adlandırılan ÖSYM tarzı sorulardan oluşturduk. Ayrıca ünite başlarında soruların çözümü için öğrencilerimize yardımcı olacak formüllere yer verdik. Yeni nesil sorularda ÖSYM’nin soru tarzına uygun, açık ve anlaşılır bir dil kullanılmaya özen gösterdik.

 

2 reviews for Principles of Written English, Part 2

  1. 5 out of 5

    TRX_admin:

    Mauris non rhoncus mauris, ut porta nunc. Nullam tincidunt tempus ligula, a dapibus massa ullamcorper et. Aliquam facilisis, massa in malesuada vehicula, odio mauris gravida sem, molestie imperdiet metus urna sit amet ex. Praesent egestas, nisi vel finibus finibus, dui nulla aliquam metus, sit amet lacinia diam justo sed mauris.

  2. 5 out of 5

    Sebastian Jones:

    Sed efficitur, eros vitae ultricies bibendum, eros nibh pretium massa, ut consequat nisl felis eu libero. Aenean sit amet convallis nisl. Vestibulum sollicitudin nec sem sit amet aliquam. Integer rutrum vel neque nec porttitor. Integer malesuada at massa at vulputate.

1 2 3 4 5

TELEFON: 0532 550 35 97
                                                  Macun mahallesi 18.cad no:54/84 yenimahalle/Ankara
Rasyonel Yayınları