PARAGRAF

     PARAGRAF

5.00 out of 5 based on 2 customer ratings
(2 customer reviews)

 

ÖSYM MÜFREDATINA GÖRE HAZIRLANMIŞTIR

PARAGRAF

ÖSYM’nin son yıllarda hazırladığı sınavlara baktığımızda anlam sorularının önemli bir yer tuttuğunu görmekteyiz. Hazırladığımız bu soru bankası bu hassasiyet göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur. Öğrenciyi sözcük ve cümle anlamı sorularıyla paragraf konusuna hazırlarken aynı zamanda sınavda karşımıza gelen sözcük ve cümle anlamına dönük soruları da çözdürmek temel hedefimizdir. ÖSYM’nin hazırladığı sınavlarda “yeni nesil” soru olarak tabir edilen soruları net bir şekilde yakalayan güncel bir kaynak olarak hazırladığmız bu kitapta paragraf sorularını anlam ve yapı başlıkları altında ayrı ayrı ele aldık. Öğrencinin paragraf çözerken dikkat etmesi gereken bölümleri ve soru kalıplarını örnek sorular üzerinden taktikler vererek açıkladık. Paragrafın püf noktalarını öğrenciye gösterecek olan kitabımız, öğrencinin sınava dönük yaptığı çalışmada onun işini kolaylaştırıp, netlerini gözle görünür bir şekilde artıracak donanımlı bir kaynak yapıttır.

>

2 reviews for Principles of Written English, Part 2

  1. 5 out of 5

    TRX_admin:

    Mauris non rhoncus mauris, ut porta nunc. Nullam tincidunt tempus ligula, a dapibus massa ullamcorper et. Aliquam facilisis, massa in malesuada vehicula, odio mauris gravida sem, molestie imperdiet metus urna sit amet ex. Praesent egestas, nisi vel finibus finibus, dui nulla aliquam metus, sit amet lacinia diam justo sed mauris.

  2. 5 out of 5

    Sebastian Jones:

    Sed efficitur, eros vitae ultricies bibendum, eros nibh pretium massa, ut consequat nisl felis eu libero. Aenean sit amet convallis nisl. Vestibulum sollicitudin nec sem sit amet aliquam. Integer rutrum vel neque nec porttitor. Integer malesuada at massa at vulputate.

1 2 3 4 5

Phone: 1.800.123.4567
Fax: 1.800.123.4566
San Francisco, CA 94102, US
1234 Some St