LGS MATEMATİK DENEME SINAVI

    LGS  MATEMATİK      DENEME SINAVI

5.00 out of 5 based on 2 customer ratings
(2 customer reviews)

 

MEB TARZINA UYGUN YENİ NESİL SORULAR

LGS MATEMATİK

ÖSYM yeni sınav sistemi TYT ile matematik testindeki soru yapılarını değiştirdi. ÖSYM’nin bu soruları hazırlarken daha çok günlük hayatta karşılaşılan durumlara ait problemleri ele aldığını, bununla beraber görsel ögeleri ön plana çıkardığını, grafiksel, şematik yapılara ve matematiksel modellemelere önem verdiğini hep birlikte gördük. Buna karşın bu soru yapılarıyla ilgili piyasada bir bilgi kirliliği ve eksikliği gözümüze çarptı. Bu sebeple biz, bu kitabı hazırlarken öncelikle ÖSYM’nin beklentilerini dikkate aldık, soruları da sınava girecek adayların ilköğretim ve ortaöğretimde edindikleri kazanımlar doğrultusunda kolaydan zora ilkesiyle oluşturduk. Günlük hayatta karşılaşılan problemleri düşünerek yeterli sayıda görsel öge, grafik, matematiksel modelleme ve yargı sorularına yer verdik. Kitaba sayılar ve problemler konularından önce gelen hazırbulunuşluk testlerini de ekleyerek adaylara, özellikle bu konulardaki temel eksikliklerini görme fırsatı verdik.

2 reviews for Principles of Written English, Part 2

  1. 5 out of 5

    TRX_admin:

    Mauris non rhoncus mauris, ut porta nunc. Nullam tincidunt tempus ligula, a dapibus massa ullamcorper et. Aliquam facilisis, massa in malesuada vehicula, odio mauris gravida sem, molestie imperdiet metus urna sit amet ex. Praesent egestas, nisi vel finibus finibus, dui nulla aliquam metus, sit amet lacinia diam justo sed mauris.

  2. 5 out of 5

    Sebastian Jones:

    Sed efficitur, eros vitae ultricies bibendum, eros nibh pretium massa, ut consequat nisl felis eu libero. Aenean sit amet convallis nisl. Vestibulum sollicitudin nec sem sit amet aliquam. Integer rutrum vel neque nec porttitor. Integer malesuada at massa at vulputate.

1 2 3 4 5

TELEFON: 0532 550 35 97
                                                  Macun mahallesi 18.cad no:54/84 yenimahalle/Ankara
Rasyonel Yayınları