AYT MATEMATİK

    AYT MATEMATİK

5.00 out of 5 based on 2 customer ratings
(2 customer reviews)

 

ÖSYM MÜFREDATINA GÖRE HAZIRLANMIŞTIR

AYT MATEMATİK

AYT kitabımızı oluştururken öncelikli olarak bazı problemleri çözmeyi hedefledik. Matematik dersine karşı olan ön yargıları yıkmayı, öğrencilerin konuları öğrenirken keyif almalarını ve işlerini kolaylaştırmayı, motivasyonlarını artırmayı ve belki de en önemlisi en zor soruları bile çözebileceklerini gösterip bu dersi onlara sevdirebilmeyi ilke edindik. Uzun mesafeli bir koşuya hızlı bir şekilde başlanamayacağı gerçeğinden yola çıkarak testlerimizde kolaydan zora doğru ilerleyen, kolay anlaşılabilen, ezbere dayalı olmadan kalıcı olarak öğrenilebilen ve öğrencilere geliştiklerini hissettirebilen bir soru sıralamasına yer verdik. Bunu yaparken ise müfredat ve kazanımları harfiyen esas alarak gereksiz bilgi yığınlarıyla öğrencilerin zihnini yormamaya ciddi derecede özen gösterdik.

AYT kitabımızı oluştururken üzerinde durduğumuz hassasiyetlerden biri de ÖSYM’ nin geçmiş yıllardaki sınavlar paralelinde sorular soracağını açıklamış olmasıydı. TYT sınavlarının uzun metinli, görsel soruların sayısının oldukça fazla olduğu yoruma dayalı soru yapısının aynen AYT soru bankalarına da uyarlanması öğrencileri yanlış yönlendirmektedir. AYT kitabımızın içeriğini oluştururken bu tip yanlış yönlendirmelerden kaçınarak öğrencileri doğru bilgiye en kısa ve en net biçimde ulaştıracak kaliteli, oldukça özgün ve ÖSYM standartlarında sorular yazmaya özen gösterdik

2 reviews for Principles of Written English, Part 2

  1. 5 out of 5

    TRX_admin:

    Mauris non rhoncus mauris, ut porta nunc. Nullam tincidunt tempus ligula, a dapibus massa ullamcorper et. Aliquam facilisis, massa in malesuada vehicula, odio mauris gravida sem, molestie imperdiet metus urna sit amet ex. Praesent egestas, nisi vel finibus finibus, dui nulla aliquam metus, sit amet lacinia diam justo sed mauris.

  2. 5 out of 5

    Sebastian Jones:

    Sed efficitur, eros vitae ultricies bibendum, eros nibh pretium massa, ut consequat nisl felis eu libero. Aenean sit amet convallis nisl. Vestibulum sollicitudin nec sem sit amet aliquam. Integer rutrum vel neque nec porttitor. Integer malesuada at massa at vulputate.

1 2 3 4 5

TELEFON: 0532 550 35 97
                                                  Macun mahallesi 18.cad no:54/84 yenimahalle/Ankara
Rasyonel Yayınları