AYT EDEBİYAT

AYT EDEBİYAT

5.00 out of 5 based on 2 customer ratings
(2 customer reviews)

 

ÖSYM MÜFREDATINA GÖRE HAZIRLANMIŞTIR

TYT TÜM DERSLER

Edebiyat soru bankasını hazırlarken öğrencilere yalnızca sanatçı-eser ezberi yaptıran sığ bir yaklaşımdan uzak durduk. Dönem özelliklerini, tür özelliklerini, edebiyat terimlerini, eser içeriklerini, eser-kahraman eşleştirmelerini, karşılaştırmalı edebiyat sorularını, Türk ve dünya edebiyatının “enlerini” ve “ilklerini” geniş bir yelpazeye yayılmış şekilde öğrencilerimize sunduk. Bu soru çeşitliliğini oluştururken MEB bünyesinde okutulan 9, 10, 11 ve 12. sınıf Türk Dili ve Edebiyatı ders kitaplarını tek tek tarayarak üzerinde özellikle durulan sanatçılar ve örnek olarak verilen metinlerden hareketle müfredata uygun edebiyat sorularını kitabımıza yerleştirdik. Bu sayede sınavda çıkabilecek soruların çerçevesini de bir ölçüde belirlemiş olduk. Ayrıca Türk edebiyatının en önemli şair ve yazarlarını yazar-eser bağlamında hazırladığımız kodlamalarla öğrencilerin zihninde kalıcı olmasını planladık. Üzerinde özellikle durulması gereken temel bilgilerin yanı sıra ayrıntılara da yer verdiğimiz bu soru bankası, öğrenciyi donanımlı bir hâle getirecek şekilde tasarlanmıştır.

2 reviews for Principles of Written English, Part 2

  1. 5 out of 5

    TRX_admin:

    Mauris non rhoncus mauris, ut porta nunc. Nullam tincidunt tempus ligula, a dapibus massa ullamcorper et. Aliquam facilisis, massa in malesuada vehicula, odio mauris gravida sem, molestie imperdiet metus urna sit amet ex. Praesent egestas, nisi vel finibus finibus, dui nulla aliquam metus, sit amet lacinia diam justo sed mauris.

  2. 5 out of 5

    Sebastian Jones:

    Sed efficitur, eros vitae ultricies bibendum, eros nibh pretium massa, ut consequat nisl felis eu libero. Aenean sit amet convallis nisl. Vestibulum sollicitudin nec sem sit amet aliquam. Integer rutrum vel neque nec porttitor. Integer malesuada at massa at vulputate.

1 2 3 4 5

TELEFON: 0532 550 35 97
                                                  Macun mahallesi 18.cad no:54/84 yenimahalle/Ankara
Rasyonel Yayınları